TheOgame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evren 2 İlk İzlenimler

+2
defender
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

Evren 2 İlk İzlenimler Empty
MesajKonu: Evren 2 İlk İzlenimler   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 3:04 pm

Evren 2 yi yarın 14:00 da acıyoruz suanda 35 kişi yeni evrendeki özelliklere ve oyuna bakıyor

suanda Evren 2 de olan arkadasların evren hakkındaki ilk yorumlarını yapmalarını rica ediyorum

suanda cok hızlı oldugu dısında
http://www.TheOgame.net
defender

MesajKonu: Geri: Evren 2 İlk İzlenimler   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 4:58 pm

ya adminlerim oyun hala yabancı dil oldugu için çok fazla bişi anlamıyoruz onun için bugları görme bakımından pekde başarılı olamıyoruz
PASA
Yeni Üye
Yeni Üye
PASA

MesajKonu: Geri: Evren 2 İlk İzlenimler   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:33 pm

Gayet güzel adminim...Özellikle şu bug olayını hallettiğin için teşekkürler...Şu ana kadar ben bi arızayla karşılaşmadım...Hızınıda yarına kadar ayarlarsan zevkli bi oyuna başlayalım artık...Ellerine sağlık... Razz Razz

En son PASA tarafından Salı Nis. 08, 2008 5:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr.LoNeLy

MesajKonu: Geri: Evren 2 İlk İzlenimler   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:40 pm

oyun güzel olmuş.Ama işte dilini kelimeleri türkçe yaparsak çok daha iyi olucak.Emeğine Sağlık
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

MesajKonu: Geri: Evren 2 İlk İzlenimler   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 6:13 pm

suanda duzelttim dil olayini
http://www.TheOgame.net
qbak

MesajKonu: qbak insaat iptali   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 8:10 am

Dostum kolay gelsin.. İnseat iptal etiginde kullanılan malı iade etmiyor Uretimi iptal ediyor kullanıulan mal yanıyor..
qbak

MesajKonu: qbak yeni galaksi yeni söm.   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 8:59 am

Admin demiş ki:
suanda duzelttim dil olayini

Dostum selam kolay gelsin
Sayet 1. galaksi harici bir yerden som alıssanız söm kordinatını dogru veriyor ama galaksiye girsiginizde 9:499 olarak görüyor Gerci 1. evrendede 100 lerden söm aldiginizda koloni listesinde kordinat dogru ama galaksiye girdiginizde kordinatı 1:499 olarak veriyor
Kolay gelsin
qbak

MesajKonu: qbak erteleme   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 9:10 am

Umarım bu bir günlük erteleme nedeniyle yeniden reset lenmez oyun Yoksa 24 saatlik emek Pufff
BaFF

BaFF

MesajKonu: Geri: Evren 2 İlk İzlenimler   Evren 2 İlk İzlenimler I_icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 5:35 pm

Merhaba arkadaslar bende geldim bu servera insallah guzel vakitler geciririz herkese selamlar Smile

Evren 2 İlk İzlenimler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2.ci evren
» SHUMPERT SAVAS RAPORLARI
» qbak 1. evren halii