TheOgame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evren 3'deki Farklar

+2
comandante
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

Evren 3'deki Farklar Empty
MesajKonu: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 10:19 am

Evren 3 acılırken evren 2den ne gibi farklılıkları olsun
http://www.TheOgame.net
comandante
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 3:23 pm

oyun hatalarından bahsetmşiyecem onu 2inci ewrendede yaparsiniz

bir kere muhakkak bu tershanelerde bir kerede 999 tane den fazla siprais alamama olayi kalksin hafif avci basarken cok yoruluyoruz Arrow

bir de api mod olsun yani ben
lol! lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 5:01 pm

suanda evren 2de 10000 filo basma kapasitesi yapıldı Wink iyi filo basmalar

mod olayına gelince forumdamı oyundamı hangisi scratch
comandante
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 5:50 pm

iki tarafada talibim Smile
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 7:08 pm

oyun değilde forum olabilir

SironaX@w.cn
shumpert
Yeni Üye
Yeni Üye
shumpert

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 10:24 am

tersane olayını ben soylemiştim bu adanaliya dinlemedi ben gittikden sonra yapmıs alacagin olsun salgamcı Twisted Evil
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 2:08 pm

sen sabırsızsın ben napım lol!
PASA
Yeni Üye
Yeni Üye
PASA

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 3:14 am

Bence Evren 3 te 20 adet söm alma hakkı olmasın ....zaten aşırı fazla oluyo...Mal üretimine oranla 10 çok mantıklı....

Diğer bi dezavantajıda zamanı olmayan arkadaşlar aldıkları gezegenleri geç yaptıklarından çok çabuk geri düşüyolar ve çekişme azalıyo...Belli bi kesim daha ilk 3 günde binlerce gemi basabilecek kapasiteye gelmişken diğerleri daha kademeyle uğraşıyor...buda ilk 2 haftada çok fark açılmasına yol açıyor...

10 gezegenle bu haffletilmiş olur hiç yoktan....Evren 1 usulü yani...
qbak

MesajKonu: 3. evren hayırlımı olsun   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:32 pm

Admin demiş ki:
Evren 3 acılırken evren 2den ne gibi farklılıkları olsun
Cok afederesinişz ama benmi cok karamsarım yada ümitsiz yada inancsız anlmadım o yuzden size bir sorim dedim Simdi 3. evren acılıyor ve bizler nasıl olsunu tartısıyoruz dogrumu.. Peki 1. evren ne oldu yarım yamalak ve bir suru hatayla kaldı yani oplar tarafından terkedildi ama biz bazı sabırlı oyuncular hala devam ettimeye calısıyorz ozel cabalarla Peki 2. evren acıldı ne oldu yine aynı opların inaktif oldugu tek ogame bu ben baska bilmiyorum valla bilen varsa soylesin ve yine biz bazı cok sabırlı oyuncular hala devam ediyoruz oplar yine terki diyar ettiler ve 3. evren ne olucak yine kasıcaz ve yine oplar inaktif olucak ve bizler bu seferde 4. evren ne renk olsun yada fırtkateyn ler LPG li, olsa daha iyimi oluru tartısıyor olucaz.. Bence basladıgı işleri bitiremeyenler hic birsey basaramazlar.. 1. ve 2. evren tam olarak calısmadan oplar aktif olmadan 3 yada baska bir evren acmak kendini avutup bizleri aptal yerine kaymaktan oteye gidemez..
KoBRa

KoBRa

MesajKonu: Geri: Evren 3'deki Farklar   Evren 3'deki Farklar I_icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 1:18 am

PASA demiş ki:
Bence Evren 3 te 20 adet söm alma hakkı olmasın ....zaten aşırı fazla oluyo...Mal üretimine oranla 10 çok mantıklı....

Diğer bi dezavantajıda zamanı olmayan arkadaşlar aldıkları gezegenleri geç yaptıklarından çok çabuk geri düşüyolar ve çekişme azalıyo...Belli bi kesim daha ilk 3 günde binlerce gemi basabilecek kapasiteye gelmişken diğerleri daha kademeyle uğraşıyor...buda ilk 2 haftada çok fark açılmasına yol açıyor...

10 gezegenle bu haffletilmiş olur hiç yoktan....Evren 1 usulü yani...

acaba neden 3 evren bu kadar bos kımse yok yaw sınek avlıyo hadı arkadaslar 3 evrene herkez ı beklıyoruz bıraz canlansın 3 evren

Evren 3'deki Farklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2.ci evren
» qbak 1. evren haliii