TheOgame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bu subay olayı silinsinnnn....

YazarMesaj
ManyaXotesi joCuq

bu subay olayı silinsinnnn.... Empty
MesajKonu: bu subay olayı silinsinnnn....   bu subay olayı silinsinnnn.... I_icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:11 am

anaksimenes in yazısı...

Merhabalar ;

Şuan bulunmuş oldugnuz 1. ve 2. evrenlerde malesef böyle birşeyin uygulanması söz konusu değil.Ayrıca bu özellik sadece 1-2 kişiyle sınırlandırılmamış herkesin kullanımına açık bir şekilde duruyor.Bu da haksız bir rekabete neden olacak bir durum teşkil etmiyor.Herkes kendi stratejisine gore oyununa şekil verir.Fakat ilerki evrenlerde bunu gözönünde bulunduracağız.İyi oyunlar.

benim gorusum.....

beyler haksız rekabete neden olunmamıstır denılıyor ama bu subay olayı benı cok gerıde bırakmıstır..bole bır olayın oldugunu kımse bılmıyordu ve ılk gunah kecısı ben secıldım...subay olayını ılk cozen benım ve ampul gıbı adımı ana sayfaya yazıp olayı aydınlattılar ve ben sımdı arkadasları yakalamak ıcın aıptır solemesı sagımızdan solumuzdan falan fılan fıstık ter dokuyoruz...alın kardesım subay puanlarını herkes kendı puanına dussun..ozaman haksız rekabet olmasın...

bu subay olayı silinsinnnn....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Subay kademeleri ve puanlama