TheOgame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz

+2
SEFIR
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz Empty
MesajKonu: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 7:39 pm

başlıktan anlasılacagı gibi istek ve onerilerinizi alalım Wink
http://www.TheOgame.net
SEFIR
Yeni Üye
Yeni Üye
SEFIR

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:52 pm

oyunda ay kullanılamıyor bu konu hakkında ne yapabilirsiniz ayrıca GAR lama da yapılamıyor...
BaFF

BaFF

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 5:39 pm

oyuna başarılı bir şekilde giriş yaptım fakat soldaki menuler gözüküyor ama sağ taraf da Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor diyor sorun bendemi yoksa herkeste mi? No
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 9:50 am

baska kimsede bu tur bi sorun olmadi hala devam ediyormu sorunun
TheManyq

TheManyq

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 11:31 pm

BaFF demiş ki:
oyuna başarılı bir şekilde giriş yaptım fakat soldaki menuler gözüküyor ama sağ taraf da Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor diyor sorun bendemi yoksa herkeste mi? No

evet bende bu tür sorun bir kaç günden beri sürüyor ve oyunda admine sordum cevapta alamadım bi yardımcı olucak kimse yokmu No
Admin
TAKIM LIDERI
TAKIM LIDERI
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 12:48 pm

sorun devam ediyormu
TheManyq

TheManyq

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 11:13 pm

Admin demiş ki:
sorun devam ediyormu

evet sorun daha da devam ediyor neden giremiyom okadar uğraştım
EgA

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 8:01 am

benim bi isteğim olck bug kullanıp ban lanan arkadaşları sıralamadanda silseniz? istatisliklerden yni şmdiden tşkler
byoguzhan

MesajKonu: Geri: Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz   Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 1:45 pm

bakın gelişmeye çalışıyoruz 10-20 katımız üyeler saldırıyor.buna bi sınırlama getirin yanlız 5 kat düşük ve 5 kat yüksek puanlı üyelere saldırı yapılabilsin buna bir çare bulun lütfen !!! Question Twisted Evil

Oyun ve Forum Hakkındaki Istek ve Önerileriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-