TheOgame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arkadaşlar oyuna giriyorum ama...

2 posters
YazarMesaj
_HerCuMerC_

Arkadaşlar oyuna giriyorum ama... Empty
MesajKonu: Arkadaşlar oyuna giriyorum ama...   Arkadaşlar oyuna giriyorum ama... I_icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:12 am

Arkadaşlar oyuna giriyorum ama istatistik ve buna benzer bir kaç sayfanın dışında hiçbir şey açılmıyor şu şekilde bir hata veriyor acaba neden ?(Erreur, merci de contacter l'admin. Erreur n°: 1549)
Teşekkürler Logos
_HerCuMerC_

MesajKonu: Pardon   Arkadaşlar oyuna giriyorum ama... I_icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:19 am

Pardon istatiklere de giremiyormuşum :-) girebildiğim yerler: Forum, notlar, ban listesi, en iyiler, savaş listesi bir de imparatorluk geri kalan diğer sayfalar açılmıyor sayfaya girer girmez belirtmiş olduğum hata sayfası açılıyor.
Logos
PASA
Yeni Üye
Yeni Üye
PASA

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar oyuna giriyorum ama...   Arkadaşlar oyuna giriyorum ama... I_icon_minitimePaz Mart 23, 2008 8:50 pm

Arkadaşım admine başvurursan onlar ilgilenir sanırım...Hatayla ilgili burdan bi cvp gelceğini sanmıyorum

Arkadaşlar oyuna giriyorum ama...
1 sayfadaki 1 sayfası