TheOgame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)

4 posters
YazarMesaj
SEFIR
Yeni Üye
Yeni Üye
SEFIR

SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) Empty
MesajKonu: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 7:43 pm

Saldıran SEFIR
komuta gemisi: 10000

Savunan meRt
rip: 1

Saldiran Taraf Kazandi!

Ele Gecirilen
1398381 Metal -- 481684 Kristal -- 284007 Deuterium

Bu Kordinattaki Harabede 54931800 metal ve 42786600 Kristal bulunuyor.
Ay Olusma Sansi 20 %

Saldiran Taraf Toplam:(3540000)Ünite Kaybetti.
Savunan Taraf Toplam:(159324000)Ünite Kaybetti.

6703 bn ve 4368 gd savaş esnasında kaçmıştır korktular herhalde Razz. bazı filolar öyle işte kaçıyolar keretalar Twisted Evil

meRt arkadaşıma geçmiş olsun diyorum zararı pek fazla değil zaten

study study study
cennet
Yeni Üye
Yeni Üye
cennet

MesajKonu: Geri: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 8:14 pm

Şimdi SEFİR kardeş öncelikle savışını tebrik eder,,, malı güle güle kullanmanı dilerim fakat bu savaşa mert arkadaşım pek hoş bakmadııı !!!! Mad benden büyüğü olark istediği şey çok basit,,,, o yüzden ben de öyle habersiz saldırmak istemiyorum sana Evil or Very Mad bundan sonraki hergünde saldırılarıma açık ol,,,, o yüzden filolarına sahip çık açıkta gördüğüm an Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad YAZIK OLURRR !!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

HADE İYİ OYUNLARRRRR lol! lol! lol!
torress5388

torress5388

MesajKonu: hımm   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 8:29 pm

[b][i] bencede kuzen,,, çok haklısın,,, mert arkadaşımız bu olaya fazlası ile üzüldüüüü ,,,, bişeler etmen lazımm artık,,,,, Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
SEFIR
Yeni Üye
Yeni Üye
SEFIR

MesajKonu: Geri: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 8:54 pm

anlamadım 1 ripi vuruldu diye mi üzüldü 1 rip nasıl yapılıyosa veriyim malı isterse, ya bu kadar büyütmeyin alt tarafı bu bir oyun...

sen yönetimdesin benim filoyu vurduğunda ilk hile gelir aklıma bilesin ona göre sen de iyi davran

öyle bi anda vur ki hile olduğu anlaşılmasın profesyonel yap işini Razz
cennet53

MesajKonu: Geri: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 8:58 pm

Dostum hileyle filan işim olmas,,,, yönetimde olmam da bişey ifade etmez,,, ben yönetimdeysem hile yapmak için değil,, hileyi engellemek için burdayım,,, eğer istatistiklere de bakarsan filoda birinci sıradayım,,, o yüzden nasıl bir filom olduğunu sen anla,,,, açık açık söliyim,,, filo olarak bende firka var muhrip var süvari var gd çok var yaptığım savaşlara bakıyosan eğer,, her neyse anlican dostum hileden sıkıntın olmasın,,, tabi ki bu bir oyun onu unutmuş değiliz,,, ama bugün ona yarın snaa !!!! Smile Smile Smile Twisted Evil Smile Razz Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cennet
Yeni Üye
Yeni Üye
cennet

MesajKonu: Geri: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:02 pm

EĞER DOSTUM BENİ İNDİREBİLECEKSEN BUYURRRRRRRRRRR,,,,, İNDİR İNDİREBİLİRSEN Very Happy Very Happy Razz Twisted Evil

BU BİR OYUNSA BENDE SANA SVAŞ AÇIYORUM KARŞILIKLI

NORMAL DEĞİL Mİ SENCE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
SEFIR
Yeni Üye
Yeni Üye
SEFIR

MesajKonu: Geri: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:10 pm

cennet demiş ki:
EĞER DOSTUM BENİ İNDİREBİLECEKSEN BUYURRRRRRRRRRR,,,,, İNDİR İNDİREBİLİRSEN Very Happy Very Happy Razz Twisted Evil

BU BİR OYUNSA BENDE SANA SVAŞ AÇIYORUM KARŞILIKLI

NORMAL DEĞİL Mİ SENCE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

normal. ben oyunla pek ilgilenemiyorum maalesef baştan kaybettik ama vururuz da vuruluruz da...

ben kimseyi düşman olarak görmüyorum korktuğumdan değil he daha bu bir oyun dediğim gibi düşmanla uğraşamam, sadece oyuncuyu hakettiğinde vururum...

cheers
cennet
Yeni Üye
Yeni Üye
cennet

MesajKonu: Geri: SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:47 pm

sen beni yanlış anlamışsın kardeş,,, ben seni düşman olarak görmüyorum herhalde de,,, ama dediğim gibi sana savaş açıyorum Razz Razz Razz

SADECE BUNDAN İBARETT
ÇOK ŞEY KAYBETMİŞ DEĞİLSİN DAHA GELİŞİRSİN BENDE BAŞLRDA İLK 3-4 E OYNUYORDUM AMA ŞİMDİ YAPTIÜĞIM SAVAŞLARLA LİDERLİKTEYİM Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
torress5388

torress5388

MesajKonu: .....   SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız) I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 10:45 pm

yaww kusennn sorun yok sen hile etmediğini ve etmeyeceğini de herkes biliyor integre arkadaşlımızıda biliorrrrrr adminsin diyee hile etcen anlamına gelmezz

SEFIR (PENÇE ve KAPLAN) & meRt (ittifaksız)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEFIR (PENCE ve KAPLAN) & glitoz (TURKISH)
» meRt [ sMURFs ] & SEFIR [ BJK & TS ]
» SEFIR & eksi53
» SEFIR & BLACK ] (V:16313000 ~~ A:2824000)